Máme revoluční učebnice chemie, které středoškoláky baví. Mrkněte, jak můžou pomoct Vám.

Studentský jazyk

Texty píší středoškoláci i vysokoškoláci. Látku vysvětlujeme lidsky a srozumitelně, čtenáři tykáme.

Řešení příkladů krok za krokem

V učebnici studentům ukazujeme, jak řešit různé typy příkladů. Řešení píšeme krok za krokem a nechybí ani slovní komentář jednotlivých kroků v postupu.

Příklady ze života

Na začátku studentovi vysvětlíme, kde se s probíranou látkou může setkat. V průběhu kapitol pak na konkrétních příkladech ukazujeme, k čemu se dá daná látka využít v běžném životě.

Příprava na školní maturitu a přijímačky na VŠ

V každé kapitole v pracovním sešitě máme i příklady, které studenta připraví ke školní maturitě z chemie a hlavně k přijímačkám na vysokou školu.

Přehledná grafika

Učebnice i pracovní sešity jsme dali do přehledné barevné grafiky. Text je dobře strukturován a proložen mnoha obrázky, které dělají učení atraktivnějším.

Pracovní sešit se spoustou příkladů

Ke každé učebnici máme i pracovní sešit s řadou příkladů k procvičení. Díky němu si student může otestovat, jak danou látku v učebnici pochopil, a to rovnou na příkladech s různými typy obtížnosti.

Řešené příklady z procvičení na webu

V každé kapitole máme i procvičovací příklady, ke kterým jsme postup řešení krok za krokem umístili na naše webové stránky. A to z toho důvodu, aby student věděl, kde udělal chybu, pokud mu vyjde jiný výsledek a neví si rady.

Líbí se vám, co děláme?

Zkuste Chemii pro spolužáky i Vy
Objednat